powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 30 Września 2014 r. Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Porządek odwiedzin rodzin w ramach wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą A.D. 2009/10

Rok Pański 2009

28.12 Poniedziałek: od 9.00 Rogówek z koloniami, /1 ks./, Gajowniki /1 ks./ Ogrodniki /1 ks./ i Kościuki wieś /1 ks./

29. 12 Wtorek: od 9.00 Barszczewo z koloniami - /4 ks./

30.12 Środa: od 9.00 kol. Gaj i Majątek Rogowo /1ks./ od 16.00 Oliszki /2 ks./ i ul. Ogrodowa /1 ks. /

31.12 Czwartek: od 9.00 Zawady i Topilec z koloniami /2 ks./ Zaczerlany z koloniami- /2 ks./

Rok Pański 2010

2.01 Sobota: od 9.00 - Żółtki /4 ks./

4.01 Poniedziałek: Po 16.00 - Sienkiewicze /2 ks. / , ul. Dominikańska /1ks./

5.01 Wtorek: Po 16.00 - ul. Zamkowa i ul. Piaskowa /3 ks./

7.01 Czwartek: Po 16.00 - Zastawie I /2 ks./ i Zastawie II /1ks./

8.01 I Piątek : – ok. 18.45 - Rynek 11 listopada,

9.01 Sobota: UWAGA!!! od 13.00 kolonie Kościuki i Szyszkowizna /1 ks./ kol. Porosły / 1 ks./ Ruszczany /2 księży/

11.01 Poniedziałek: Po 16.00 - ul. Branickiego / 3 ks. /

12.01 Wtorek: Po 16.00 - ul. Lipowa i ul. Sienkiewicza domy prywatne / 3ks./

13.01 Środa: Po 16.00 - ul. Szkolna i ks. Pieściuka / 1 ks. / ul. Szpitalna /1ks./ Zastawie III i ul. Kruszewska /1 ks./

14.01 Czwartek: Po 16.00 - ul. Brzozowa i Klonowa /1 ks./ ul. Akacjowa /1ks./ ul. Świerkowa, ul. Sportowa i dom p. Komły /1 ks./

15.01 Piątek : Po 16.00 - ul. Białostocka, ul. Kościuszki, ul. Piłsudskiego ul. Żeromskiego /3 ks. /

16.01 Sobota: od 9.00 - kol. Dzikie /1ks./ Nowosiółki obok P. Brzozowskiego i cześć wsi Dzikie /1ks./ pozostała cześć miejscowości Dzikie / 1ks./ UWAGA!!! od 13.00 ul. Warszawska czyli dawne Nowosiółki od B-stoku i w lesie /1ks.

18.01 Poniedziałek: Po 16.00 - ul. Mickiewicza i ul. Baczyńskiego / 3 ks./

19.01 Wtorek: Po 16.00 - ul. Słoneczna domy prywatne /2 ks. / ul .Słoneczna blok 28 i ul. Sienkiewicza 29 /MCK / 1 ks./

20.01 Środa: Po 16.00 - ul. Pow. Styczniowego nr 6 i 6C /1- 8/ /1ks./ 6 /9-34/ - /1 ks./ , 6 /35 – 58/ - /1ks./

21.01 Czwartek: Po 16.00 - ul. Pow. Styczniowego 6A /1-28/ /1ks./ nr 6 A /29-40/ i nr 6B -/ 1ks./ nr 8 A /1ks/

22.01 Piątek : Po 16.00 - ul. Pow. Styczniowego 8 /1-28/ -1ks. nr 14 /1- 28/ -1ks. nr 14 /29-48/ i nr 8 /29-39/ -1ks.

23.01 Sobota: od 9.00 - Łyski /3 ks. / i Jeroniki z blokiem stacji doświadczalnej /1 ks./

25.01 Poniedziałek: Po 16.00 - ul. Pow. Styczniowego 8B i 18 /39-36/ - 1ks. nr 18 /2- 28/ -1ks. oraz nr 20 - 1ks.

26.01 Wtorek: Po 16.00 - ul. Powstania Styczniowego 16 i 24 / 21-36 /-/1ks/, 24 /1-8/ i 20A dom 20B - /1ks./ 22 i 24 /9-20/ /1ks.

27.01 Środa: Po 16.00 - ul. Sienkiewicza nr 27 i nr 27A /IV kl. / 1ks. ul. Sienkiewicza 27A / kl. I – III/, 1ks. ul. Sienkiewicza 31, 44 , 44A /1 ks./

28.01 Czwartek: Po 16.00 - Aleja Niepodległości bloki Nr 1, 1A, 2 /3ks./

29.01 Piątek : Po 16.00 - Aleja Niepodległości bloki Nr 1B, 1C, 1D /3ks./

30.01 Sobota: od 9.00 ul. 3 - Maja, Rumiankowa, Chabrowa, Konwaliowa / 1 ks./ Aleja Niepodległości - domy prywatne i ulice Wojska Polskiego, Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich /1ks./ ul. Wodociągowa, Wędkarska, Spławikowa i Rybacka /1 ks./ osiedle Jana Pawła II, czyli Gen. Berlinga, Kardynała Wyszyńskiego, Raginisa, Traugutta, Chodkiewicza, /1ks./

1.02 Poniedziałek: Po 16.00 - ul. Słowackiego 2 i z nr 4 /I kl./ - 1ks. Słowackiego 8 i z Nr 4 / II kl. / -1ks. i Słowackiego 6 /1ks./

Jeśli jakaś rodzina w podanym powyżej terminie z przyczyn obiektywnych nie jest w stanie przyjąć kapłana, wówczas prosimy umawiać się indywidualnie na 3 lutego po godz. 16.00 tel. 085 719 33 55


Strona główna | Kapłani | O stronie

licznik odwiedzin     www.opoka.org.pl